Op zaterdag 31 mei 2014 werd het jaarlijkse damestoernooi van VVSV '09 gehouden op Sportpark 'De Kley' te Ulrum. Aan het toernooi deden in totaal 10 teams mee, verdeeld in twee poules. We hebben het enorm getroffen met het weer, waardoor het geen straf was om tussen de wedstrijden door te moeten wachten. De finale werd gespeeld tussen EKC (ST Eenrum/Kloosterburen) en Lugdunum uit Leiden. De wedstrijd werd met een 1-0 voorsprong voor Lugdunum vroegtijdig beëindigd door een zware blessure bij een van de speelsters van EKC. Hierdoor ging Lugdunum er voor het tweede jaar op rij vandoor met de felbegeerde Supercup!

De eindstand in beide poules: 

Champions League

1. Lugdunum Da 1
2. Be Quick Dokkum Team 1
3. De Lauwers Da 1
4. Asser Boys Da 2
5. VVSV’ 09 Da 1

Europa League

1. EKC Da 1
2. Be Quick Dokkum Team 2
3. Oranje Nassau Da 4
4. Noordpool UFC Da 1
5. VVSV’09 MC 1

We willen alle vrijwilligers bedanken voor de hulp in welke vorm dan ook!

Hieronder een foto van het winnende team. De overige foto's zijn te zien op onze Facebook pagina www.facebook.com/vvsv09damess