Hallo jongens en meisjes,

Zaterdag 13 september  2014 beginnen we weer met een nieuw seizoen kaboutervoetbal. Deze zaterdag zal er een open training gehouden worden. Ben jij 4 of 5 jaar en lijkt het je leuk te voetballen, kom dan zaterdag as. van 9.15 uur tot 10.00 uur, geheel vrijblijvend met ons mee voetballen.

Dus trek je sportkleding en sportschoenen aan en kom langs op het sportcomplex ‘De Kley’ aan de Leensterweg in Ulrum om mee te doen. Op een spelende wijze leer je de eerste beginselen van het voetballen. Wie weet ben jij die nieuwe Arjan Robben, Robin van Persie of Jasper Cilessen.

Niet onbelangrijk om te weten is dat kinderen van 4 jaar nog geen contributie hoeven te betalen. Ook krijgen de leden een trainingspak te beschikking.

We hopen je zaterdag as. te mogen verwelkomen.

 

Groet van de kaboutertrainer VVSV’09

 

Voor meer informatie kunt u terecht bij Yvonne Valkema (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) of Simon Noorda (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)