Op zaterdag 21 februari 2015 vond voor de vierde keer het zaalvoetbal toernooi van VVSV '09 plaats.

's Middags begonnen de F-junioren met drie teams, waarvan Real Madrid de grote winnaar werd. Bij de E- en D-junioren waren zes teams actief en de finale werd gespeeld tussen FC Barcelona en  AS Roma, met als winnaar FC Barcelona.  Drie teams van de MC en MB meiden mochten de middag afsluiten. Hier werd de winnaar Manchester United.

Vanaf 19:00 uur gingen de B-junioren, dames en senioren los. Hier waren acht teams verdeeld over twee poules. Elk team speelde dus drie wedstrijden. De finale werd gespeeld tussen AS Roma en Liverpool, alleen kon de wedstrijd niet beslist worden in de 15 minuten speeltijd. Penalty's moesten eraan te pas komen om een winnaar te krijgen en AS Roma trok aan het langste eind. Nadat iedereen weer was opgefrist bleef het nog lang gezellig in de kantine van de Sporthal.