Jaargang 1                  augustus 2015

Start seizoen 2015/2016

Op moment van schrijven hebben alle spelende leden één of meerdere trainingen, na een mooie vakantie, achter de rug. Ook zijn in het weekend van 22/23 augustus de eerste (beker)wedstrijden gespeeld. De competitie zal over een aantal weken gaan starten. Het eerste elftal zal op 5 september de eerste competitiewedstrijd gaan spelen. De reserve-elftallen en ook de jeugd begint de competitie in het weekend van 11/12/13 september.

Nieuw dit jaar is de competitie voor 35+ voor de heren senioren. In navolging van het Vrouwen 2 team dat op vrijdagavond een competitie speelt, is er bij V.V.S.V.’09 ook een team voor de heren gestart. We hopen dat het seizoen 2015/2016 een sportief seizoen mag worden, met goede prestaties.

Hoofdsponsor

Nadat Spar Vogelzang (vanzelfsprekend) is gestopt als hoofdsponsor van V.V.S.V.’09, moest de zeer actieve sponsorcommissie op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. En misschien heeft u het al op de website gelezen, maar met trots kunnen we melden dat BLOKKER Bedum de nieuwe hoofdsponsor is. Naast het eerste elftal zullen ook Vrouwen 1 en de D pupillen in de tenues spelen van BLOKKER Bedum. Naast een nieuwe hoofdsponsor is Sporthuis Winsum in samenwerking met Masita bereidt gevonden om vijf jaar lang als clubsponsor op te treden. Uiteraard zijn we zeer verheugd met dit resultaat en zien dan ook de samenwerking met alle partijen met vertrouwen tegemoet.

Voetbal Techniek School “Het Verschil”

Onder het voor V.V.S.V.’09 zeer belangrijke motto: “de jeugd heeft de toekomst”, gaan we er met het jeugdkader voor zorgen dat het jeugdvoetbal naar een hoger plan wordt getild. Dit wil zeggen dat we met veel energie gaan proberen zoveel mogelijk jeugdleden te werven, dit houdt dan ook in dat iedereen welkom is om vrijblijvend mee te trainen.  Daarnaast willen we graag jeugdleiders en jeugdtrainers motiveren en begeleiden, zodat dit kan worden bewerkstelligt.

Tot aan de winterstop zal de, zo onderhand bekende, Voetbal Techniek School “Het Verschil” samen met onze eigen jeugdtrainers één keer per maand een training verzorgen. Hiermee hopen we dat de trainers nog meer kennis en plezier kunnen overbrengen op de jeugdleden van V.V.S.V.’09.

Nieuwsbrief

Middels deze nieuwsbrief willen we graag u als lid en/of ouder, vrijwilliger en sponsor op de hoogte houden van de ontwikkelingen van onze vereniging. Deze eerste keer hebben we dit document NIEUWSBRIEF genoemd, echter zijn we nog op zoek naar een passende naam. U kunt ideeën via de mail indienen bij Yvonne Valkema (emailadres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). Mocht u niet over mail beschikken kunt u natuurlijk altijd een briefje in de brievenbus doen (Trekweg 10, Ulrum).

Van nog niet alle leden beschikken wij over een (juist) emailadres. Zou u deze kunnen mailen naar de secretaris. Alvast bedankt.

 (Jeugd)speler uitgelicht…..

Naam                                                     : Silvijn de Vries

Team                                                      : D1

Rugnummer                                             : 3

Favoriete positie                                       : centraal achterin

Favoriete speler binnen V.V.S.V.’09          : Mathijs Grijpstra

Andere hobby’s                                         : vissen

Favoriete profvoetballer                             : Messi

Favoriete club                                           : Barcelona

Slotwoord

Ten slotte zijn we aan het einde gekomen van deze nieuwsbrief. Mocht u ideeën / suggesties hebben voor de invulling van deze nieuwsbrief dan horen we dit natuurlijk graag.

Hieronder volgen nog een aantal belangrijke contactpersonen binnen V.V.S.V.’09. Meer informatie kunt u vinden op www.vvsv09.nl en natuurlijk onze facebookpagina www.facebook.com/voetbalverenigingvvsv09.

Hoofdbestuur:

 

Albert de Groot

(interim) voorzitter

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Martin Meijer           

penningmeester

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yvonne Valkema

secretaris/ledenadministratie

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jaap Bremer

voetbaltechnische zaken

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hielke van der Veen

sponsorzaken

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Martha van Dijk

algemene zaken

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hans von Henning

accomodatiezaken

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vacature

jeugdzaken

 

Trainers / Leiders senioren:

Jaap van der Ploeg               

hoofdtrainer

Piet Ruchti                            

damestrainer / keepertrainer

Sicco van Dijk                        

elftalbegeleider 1e elftal

Henk Pruim                          

elftalbegeleider 1e elftal

Peter Rienks                          

elftalbegeleider 2e elftal

Hielke van der Veen              

elftalbegeleider 2e elftal

Albert Jan Bouma                  

elftalbegeleider zondag

Jeroen Venhuizen                

elftalbegeleider zondag

Peter van Zuiden                  

elftalbegeleider 35+            

Petra Woddema                    

contactpersoon VR1

Karin Schaap                        

contactpersoon VR2

Trainers / Leiders jeugd:

Piet Ruchti                            

trainer MB

Gea Veenwijk                        

elftalbegeleider MB

Nienke Zijlstra                       

elftalbegeleider MB

Jos Janssen                           

trainer MC

Caithy Steigstra                       

trainer MC

Bertha Buiting                         

zevental begeleider MC

Simon Grijpstra                       

trainer D

Patrick Valkema                       

trainer D

Patrick Rienks                         

elftalbegeleider D

Anko Valkema                        

elftalbegeleider D

Cor Brands                            

trainer E1

Jeffrey Ploeg                          

trainer E1

Caithy Steigstra                      

zeventalbegeleider E1

Adri Wierenga                         

zeventalbegeleider E1

Arjan Schaap                          

trainer / zeventalbegeleider E2

Peter de Boer                         

zeventalbegeleider E2

Harm Jan Haveman                

trainer F1

Jaap Bremer                            

trainer F1

Marco Vogel                           

zeventalbegeleider F1

Hans Valkema                        

zeventalbegeleider F1

Simon Noorda                         

trainer kaboutervoetbal

Kor Oosterheerd                      

trainer kaboutervoetbal